نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳٩۱
نظرات

کجاید شهدا که خون شماها رو فروختند!

از دیروز تا امروز؟

http://axgig.com/images/47139749749787177800.jpg

 

http://www.azadupload.com/images/s35r0edehh7uwuj5rwy.jpg

 

http://www.nabizade.ir/blog/wp-content/uploads/2011/04/Asghar-Farhadi1.jpg

 

http://www.asriran.com/files/fa/news/1390/12/8/210915_368.jpg

 

http://azzahra.ir/wp-content/uploads/2012/03/persiancobber+blog+com+Asghar+Farhadi+2012+Film+Independent+Spirit-6.jpg

 معلممان امروز با یک کت شلوار نو آمد سر کلاس و یک گل هم روی یقه کتش بود صورت را ۷ یا ۸ تیغه کرده بود سیبیل و موی خودش را به رنگ شماره ۱ پر کلاغی رنگ کرده بود کلا در فلان جا عروسی بود !

روی تخته عکسی را نصب کرد و با خنده نشست روی صندلیش. آن مرد اخمو که تا به حال نمیخندید شاد بود! داستان چیست؟یکی از بچه پرسید آقا این عکس چیست روی تخته؟ معلم با لبخند و با غرور جواب داد این عکس یک ایرانی واقعی و یک مرد با صلابت و فکور ،دانشمند ،علامه ،خوش تیپ با فرهنگ و آزاد اندیش است.احمد از ته کلاس پرسید یعنی کی آقا؟

 معلم لبخندش را قورت داد و گفت بچه : این اصغر فرهادیه …. نمیشناسید …..

بچه ها همه با تعجب گفتند: نه

معلم که ناراحت شده بود دفتر حضور غیاب را باز کرد و می خواست شروع کند ….. که جواد از ته کلاس پرسید: آقا این اصغر خان چیکار کرده؟ معلم خرکیف شد و گفت:پسرم ایشون نام ایران را بلندآوازه کرده است.

بچه ای از سمت راست کلاس پرسید یعنی مدال آورده؟معلم گفت بالاتر عزیزم! ایشون اسکار گرفته است. بچه ها حال کردن گفتند: از کجا آورده؟ گفت از آمریکا …

معلم بلند شد چند قدمی زد و گفت:

این مرد یک اسطوره است تمام هستی خود را برای ایران داده . محمد از ته کلاس گفت یعنی شهید شده است؟معلم گفت نه پسرم این اسطوره زنده است.

یکی از بچه هاگفت :خوب شهدا هم زنده هستند.معلم که کم کم داشت عصبی می شد گفت: این چرت و پرت ها قدیمی شده باید به فکر دموکراسی بود! یکی بی اجازه گفت: دموکراسی را در فیلم می شود ؟معلم که آمپرش روی نود درصد بود گفت : هر چیزی می تواند نشانه دموکراسی باشد ندیدی جناب استادفرهادی گفت ما عاشقان دموکراسی و آزادی هستیم؟


نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : پنجشنبه ٢۳ شهریور ۱۳٩۱
نظرات
پیام در پی اهانت نفرت‌انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلوات‌الله‌علیه‌وآله
    
در پی اهانت نفرت‌انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم، حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به ملت ایران و امت بزرگ اسلام، پشت صحنه‌ی این حرکت شرارت‌بار را سیاست‌های خصمانه‌ی صهیونیسم، آمریکا و دیگر سران استکبار جهانی خواندند. ایشان با تشریح دلایل کینه‌ورزی صهیونیست‌ها نسبت به اسلام و قرآن، تأکید کردند: سیاستمداران آمریکا اگر در ادعای دخالت‌نداشتن خود صادقند، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملت‌های مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.
متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
قال الله العزیز الحکیم: یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللهِ بِأفواهِهِم و اللهُ مُتِمُّ نورِه وَ لو کَرِهَ الکافِرون(1)
ملت عزیز ایران؛ امت بزرگ اسلام
دست پلید دشمنان اسلام بار دیگر با اهانت به پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلّم کینه‌ی عمیق خود را آشکار ساخت و با اقدامی جنون‌آمیز و نفرت‌انگیز، خشم مجموعه‌های خبیث صهیونیستی را از تلألؤ روزافزون اسلام و قرآن در جهان کنونی نشان داد. در روسیاهی عاملان این جنایت و گناه بزرگ، همین بس که مقدس‌ترین و نورانی‌ترین چهره‌ میان مقدسات عالم را آماج یاوه‌های مشمئزکننده‌ی خویش ساخته‌اند.
پشت صحنه‌ی این حرکت شرارت‌بار، سیاست‌های خصمانه‌ی صهیونیسم و امریکا و دیگر سران استکبار جهانی است که به خیال باطل خود می‌خواهند مقدسات اسلامی را در چشم نسل‌های جوان در دنیای اسلام از جایگاه رفیع خود فروافکنده و احساسات دینی آنان را خاموش کنند. اگر از حلقه‌های قبلی این زنجیره‌ی پلید، یعنی سلمان رشدی و کاریکاتوریست دانمارکی و کشیش‌های امریکایی آتش‌زننده‌ی قرآن حمایت نمی‌کردند و ده‌ها فیلم ضد اسلام را در بنگاه‌های وابسته به سرمایه‌داران صهیونیست سفارش نمی‌دادند، امروز کار به این گناه عظیم و غیر قابل بخشش نمی‌رسید.
متهم اول در این جنایت، صهیونیسم و دولت امریکا است. سیاستمداران امریکا اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملت‌های مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.
برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان نیز بدانند که این حرکات مذبوحانه‌ی دشمنان در برابر بیداری اسلامی، نشانه‌ی عظمت و اهمیت این خیزش و مبشّر رشد روزافزون آن است. و الله غالبٌ علی أمرِهِ(2).
سید علی خامنه‌ای
23/شهریور/1391
1) سوره‌ی مبارکه‌ی صف، آیه‌ی 8؛ می‌‌خواهند که نور خدا را با دهان‌هایشان خاموش کنند، و حال آن‌که خدا تمام‌‌کننده‌ی نور خویش است، هر چند که کافران خوش نداشته باشند.
2) سوره‌ی مبارکه‌ی یوسف، بخشی از  آیه‌ی 21، و خداوند بر کار خویش چیره است.

نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : دوشنبه ٢٠ شهریور ۱۳٩۱
نظرات
جریان انحرافی دولت این روزها ماجراهای پر دامنه ای شده است . این جریان که در اطراف نهاد ریاست جمهوری حلقه زده و توانسته نفوذ وسیعی برای خود کسب کند و نیروهای اصیل ارزشی را از صحنه حذف کند ، در اصل به مرد شماره دو دولت باز می گردد .
جریان انحرافییعنی اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور و وی همان نقشی را بازی می کند که ابطحی رئیس دفتر خاتمی بازی می کرد ؛ البته  به شکلی خطرناک تر و در قالبی متفاوت و بسیار پیچیده و در جبهه ای متفاوت . مردی که حقیقتا اسفندیاری است برای خود . مردی رویین تن که یک تنه با اعتماد به نفس عجیب و عمیقی در مقابل همه روحانیت و مرجعیت و ائمه جمعه و حوزه های علمیه و اصول گرایان قد علم کرده و حتی قاطعانه بارها تمام قد در برابر رهبری نظام ایستاده و در نهایت قاطعیت و آرامش هر چه که بخواهد می گوید و می کند  . مردی که به قول برخی ارتباطش با احمدی نژاد مثل ارتباط شمس و مولانا علاوه بر رابطه فامیلی ، رابطه مرید و مرادی بسیار عارفانه و متواضعانه ای است . این ارتباط به نظر برخی مانند رسایی مثل ارتباط الیاس ( یعنی ابلیسی وسوسه گر در نقش عارف راهنما ) و دکتر پژوهان سریال اغما (احمدی نژاد)  و به نظر آیت الله مصباح ارتباط شخصی ساحر و جادوگر که احمدی نژاد را به شدت سحر یا هیپنوتیزم می کند به طوری که احمدی نژاد را به  شدت عاشق پاکباخته خود ساخته و وادار می کند که وزیرانی اصول گرا و خادم دولت و ملت و طرفدار ولایت عزل شوند و تغییرات گسترده در دولت و حتی رفتارهای رئیس جمهور اتفاق بیفتد و گاهی فرمان رهبری را یواشکی چند روزی زیر تشکچه بیندازد و چندین روز از ملت و رهبر قهر کند !

این روزها ماجرای ارتباط این جریان انحرافی با مافیای ثروت و جریان های ضد فرهنگی و لیبرالیسم فرهنگی و اباحی گری اخلاقی  از یک طرف و ارتباطش با گروه های جن گیر و رمال  از طرف دیگر نقل محافل و خوراک تبلیغاتی بی بی سی و صدای امریکاست و جالب این که این جریان از طرفی به پایان یافتن دوره اسلام گرایی تاکید می کند و با جریان های ضد فرهنگی و دجال های بین المللی ارتباط آشکار و نهان دارد و هر روز برای نظام اسلامی و فضای سیاسی و فرهنگی کشور ، مشکل عصبی و درگیری ذهنی کاذب ایجاد می کند ولی با همان شدت و حدت ، با طرح همه روزه مساله امام زمان (ع) و تهیه و توزیع فیلم « ظهور نزدیک است » برای خود فضا سازی تبلیغاتی می کند . به طوری که خود را مستقل از مرجعیت و روحانیت و رهبری نظام  و مستقیما مرتبط با آقا امام زمان (عج ) دانسته و دوستان خود را از یاران صدیق امام زمان (عج) می انگارد و به تعبیر برخی مراجع دینی عن قریب همانند سید علی محمد باب شیرازی مدعی ظهور امام زمان گشته و دین تازه ای تاسیس خواهند کرد که بسیار خطرناک تر بوده و دقیقا در تضاد کامل با مهدویت و بلکه در یک ماموریت حساب شده برای تخریب چهره واقعی و درخشان مهدی موعود (‌علیه آلاف التحیه و الثناء )‌ طراحی شده است  . چنان که با توزیع سریع بیش از دو میلیون سی دی « ظهور نزدیک است » در سراسر کشور ، و تفسیر به رای و نا به جا و تطبیق غلط و بی دلیل احادیث ضعیف و قوی بر آمال و اهداف شوم خود ، بسیاری از عامه مردم را متقاعد کرده اند که یاران احمدی نژاد همان یاران امام زمان ( سلام الله علیه ) هستند و خود احمدی نژاد هم شعیب بن صالح از فرماندهان ارشد امام زمان (ع) است . سایت مشائی که اخیرا فیلتر شده تحت عنوان « یاران خورشید » معنادار طراحی شده بود . معنادارتر این که اخیرا مشایی به نقل روزنامه جام جم گفته است که ما ولی فقیه را تنها بر اساس پذیرش امام زمان (ع) می پذیریم و معنای این جمله در فرهنگ جریان انحرافی دولت کاملا روشن و به معنای ارتباط مستقیم با امام زمان و تقابل جریان آنها با رهبری تاکید می کند .


برچسب‌ها: سیاسی
نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩۱
نظرات

رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران با اشاره به رواج استفاده از لوازم آرایش توسط زنان به ویژه دختران جوان، هشدار داد: آمارهایی که برخی مراجع در زمینه درآمدهای قاچاق از واردات لوازم آرایش ارائه می‌کنند، نشان‌دهنده وجود یک مافیا در این حوزه است.

حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با (ایسنا)،با برشمردن دلایل استفاده بیش از حد از لوازم آرایش، افزود: برخی برای جلب توجه اقدام به آرایش می‌کنند و این امر دلیل تشویق آنها برای استفاده از لوازم آرایش می‌شود و برخی دیگر نیز در راستای الگوبرداری غلط و تقلید آرایش می‌کنند.

 وی همچنین خاطرنشان کرد: برای برخی دیگر نیز آرایش وسیله‌ای برای ابراز وجود است و بدین وسیله خلاءهای عاطفی خود را پوشش می‌دهند. البته باید توجه کرد بخشی از دلایل این امر هم متوجه سبک زندگی خانواده است، چرا که برای برخی از افراد از دوران کودکی آرایش جزیی از زندگی است و افراد با این امر بزرگ می‌شوند.


نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩۱
نظرات

جنبش مقاومت اسلامی لبنان (حزب الله) برای آمادگی در برابر هرگونه حمله احتمالی رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان یک رزمایش نظامی برگزار کرد. به گزارش خبرگزاری قدس رزمایش حزب الله لبنان به منظور بالا بردن توان مقاومتی این جنبش در برابر تجاوزات احتمالی رژیم صهیونیستی برگزار شد. این رزمایش که به مدت سه روز به طول انجامید با استفاده از بالغ بر 10 هزار نفر از نیروهای اصلی و کارآزموده این جنبش مقاومتی انجام شده و فرماندهان ارشد حزب الله نیز بر انجام این رزمایش نظارت داشتند. روزنامه «الجمهوریه» گزارش داد: «اولین بار است که حزب الله در چنین سطح وسیعی مبادرت به رزمایش نظامی کرده و اطلاعاتی در دست است که «سیدحسن نصرالله» دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی لبنان، شخصاً بر قسمت هایی از این تمرین نظارت داشته است.»
(جنوب لبنان در شمال فلسطین اشغالی قرار داشته و با آن هم مرز است. منطقه جنوبی لبنان دارای ارتفاعات فراوانی است که بر تمامی فلسطین شمالی اشراف دارد. حزب الله لبنان اگرچه با قدرت و توانمندی اثبات شده در همه نقاط این کشور حضور چشمگیر و مقتدرانه ای دارد- و به قول یکی از فرماندهان اسرائیلی «گویی زیر هر بوته ای در لبنان یک موشک آماده شلیک، کارسازی شده است»- ولی از فراز ارتفاعات جنوبی تمامی شمال فلسطین اشغالی را زیر آتش خود گرفته است. حیفا، ناصره، صفد، طبریه، عکا و... شاید چند روز دیگر، نتانیا، هرتسلیا و تل آویو...)


برچسب‌ها: سیاسی
نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : جمعه ۳ شهریور ۱۳٩۱
نظرات

همانطور که در جریان هستید مردم مسلمان میانمار سالهاست که مورد تبعیض ظالمانه و خشونت قرار دارند متاسفانه اخیرا موج خشونت وسیع علیهاین مردم بی پناه منجر به کشته شدن صدها مسلمان بی گناه و آواره شدن صدها هزار نفر از این مردم مسلمان شده است

برای اینکه بتوانیم صدای این مردم بی پناه را به گوش جامعه جهانی رسانده و مانع خشونت بیشتر علیه ایشان باشیم دادخواستی به 5 زبان به شرح لینک زیر تهیه شده است :

دادخواست بین‌المللی اعتراض به جنایات در میانمار

 لطفا در راستای حمایت از این مردم مسلمان  این دادخواست را امضا نمایید.


برچسب‌ها: مذهبی و اعتقادی