نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : شنبه ٢٥ آذر ۱۳٩۱
نظرات

حجت الاسلام کیومرزیمسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد ارومیه گفت: فلسفه وجود حراست در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی صیانت از ارزش های دینی و اسلامی است، اما متاسفانه 12 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد ارومیه از این جایگاه بی‌بهره مانده‌اند.

حجت الاسلام غلامرضا کیومرزی در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در ارومیه، با اشاره به اینکه آنچه امروز جای خالی آن در فضای دانشگاه آزاد ارومیه احساس می شود، نبود حراست ثابت است، تصریح کرد: چه شب ها که از غصه نبود حراست در این دانشگاه خواب بر من حرام شده است.

وی ادامه داد: دانشگاه نماد فرهنگ متعالی یک کشور است و به فرموده حضرت امام (ره) باید مبدا تحولات جامعه و کارخانه انسان سازی باشد، اما در دانشگاه آزاد ارومیه شاهد وضعیت نابسامانی هستیم که در سایه نبود حراست در این دانشگاه به وجود آمده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد ارومیه ادامه داد: فلسفه وجود حراست در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی صیانت از ارزش های دینی و اسلامی در حیطه نحوه پوشش و چگونگی حضور دانشجو در محل تحصیل کمالات انسانی است، اما متاسفانه 12 هزار دانشجوی دانشگاه آزاد ارومیه از این جایگاه بی بهره مانده اند.

کیومرزی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا اقدامی از سوی مسئولان این دانشگاه برای حل این معضل صورت نگرفته، افزود: بنده طی هفت ماه تصدی گری این سمت با ارسال نامه های متعدد و تماس های مکرر با اداره اطلاعات استان خواستار حل این مشکل شده ام، اما متاسفانه مسئولان این نهاد با بی توجهی به این مسئله مهم، حل مشکل را به روزهای آینده موکول کردند.

وی ادامه داد: تلاش های فتح نژاد، رئیس منطقه 2 دانشگاه آزاد و نجف پور، رئیس دانشگاه آزاد ارومیه هم مبنی بر حل این مشکل بی نتیجه مانده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد ارومیه در خصوص وضعیت حراست در دانشگاه آزاد ارومیه گفت: هم اکنون فردی را از شهرستان خوی مسئول این پست قرار داده اند که یک روز در هفته به ارومیه سفر می کند و در این یک روز هم فقط می تواند به نامه های رسیده پاسخ دهد و فرصتی برای رسیدگی به وضعیت دانشگاه ندارد.


نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : جمعه ۱٧ آذر ۱۳٩۱
نظرات

فون‌تریه در این فیلم از واقعه نجومی منحصر به فردی می‌گوید که اعضای یک خانواده بی‌صبرانه در انتظار تماشای آن هستند اما هر چه زمان می‌گذرد، بیشتر مطمئن می‌شوند که این واقعه با حادثه پایان دنیا ارتباط دارد. در نهایت هم ستاره درخشان و غول پیکر به زمین برخورد می‌کند و از جهان جز نور سفید چیز دیگری باقی نمی‌ماند.

به گزارش  مهر، حالا کمتر از یک ماه دیگر تا 21 دسامبر 2012 باقی مانده است. روزی که در پیشگویی مایاها، موعد پایان دنیا لقب گرفته و شمارش معکوس روزهای باقی مانده تا آن در ایمیل‌ها دست به دست می‌شود. با این حال سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا ادعای مایاها را رد می‌کند و می‌گوید تمام پیشگویی‌های آخرالزمان درباره برخورد یک ستاره درخشان با زمین ادعای بی‌اساسی است که از نظر نجومی توجیه پذیر نیست.