نویسنده : مهدی نوری
تاریخ : شنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩۳
نظرات

در پی انتشار نامه سرگشاده یک شرکت مهندسی درباره پروژه های عمرانی شهر ارومیه ؛

منبع : ذوالفقار نیوز

در پی انتشار مطلبی در برخی سایت های خبری و نامه سرگشاده یکی از شرکت های معتبر فنی و مهندسی استان به استاندار آذربایجان غربی ، تعدادی از اعضای جامعه اسلامی مهندسین آذربایجان غربی با ارسال نامه ای به پایگاه خبری ذوالفقار ، به موارد و شبهات مطرح شده در این نامه پاسخ دادند .

لازم به تأکید است ، متن  این نامه که در ادامه عیناً منتشر می شود ، صرفا دیدگاه برخی از مهندسین و فعالان و متخصصان پروژه های فنی و عمرانی استان آذربایجان غربی است و پایگاه خبری تحلیلی ذوالفقار ،هیچ نظری مبنی بر تایید و یا رد ادعاهای مطرح شده نداشته و تنها اقدام به انتشار نظرات هر دو طرف ماجرا می نماید .

بدیهی است چنانچه افراد حقیقی و حقوقی مرتبط با این قضیه از جمله شرکت پایدارسازان افشار ، نظر و دیدگاهی در این زمینه داشته باشند ، پایگاه ذوالفقار آمادگی دارد آن را بی کم و کاست منتشر نماید .

گفتنی است در ۲۰ فروردین ماه سال جاری ، شرکت راه و ساختمان پایدار سازان افشار با ارسال مطلبی به سایت خبری جوان پرس ، از استاندار آذربایجان غربی خواسته بود در زمینه واگذاری تعدادی از پروژه های بزرگ و مهم عمرانی و فنی در سطح استان و شهر ارومیه به برخی شرکت های غیر بومی و عدم توجه و حمایت مسئولان فنی و عمرانی استان و شهرداری ارومیه از شرکت های بومی ، وارد عمل شده و جلوی حیف و میل بیت المال را بگیرد .


برچسب‌ها: ارومیه