بهره برداری از پروژه های پل قویون و میدان های ابوذر و مدرس در سوم خرداد 92

شهردار ارومیه گفت: سه پروژه بزرگ پل قویون، ابوذر و مدرس روز سوم خرداد ماه سال 92 به بهره برداری کامل می رسند.
پل قویونمحمد حضرت پور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: فاز دوم پروژه پل قویون نیز یازدهم آبان ماه و همزمان با عید غدیر به بهره برداری می رسد.
 وی با اشاره به اینکه کل پروژه پل قویون از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است خاطر نشان کرد: سرجمع اعتبارات مورد نیاز برای این پروژه 700میلیارد ریال بوده است که تاکنون بیش از 500 میلیارد ریال آن هزینه شده است.
به گفته شهردار ارومیه از این 700 میلیارد ریال 280 میلیارد ریال آن برای آزادسازی اراضی اطراف آن هزینه شده است.
شهردار ارومیه با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح میدان ابوذر نیز هم اکنون به خوبی در حال اجراست افزود: ساخت این پروژه از طریق اعتبارات ملی توسط راه و شهرسازی در قالب بزرگراه شهید کلانتری در حال احداث است و آزاد سازی اراضی اطراف آن نیز از سوی شهرداری انجام گرفته است.
حضرت پور همچنین در خصوص پروژه تقاطع غیر همسطح میدان مدرس نیز اعلام کرد: به زودی احداث این پروژه نیز کلنگ زنی می شود و بر اساس تعهدی که به شهروندان داده ایم در مدت 6 ماه به بهره برداری خواهد رسید.
وی تأکید کرد: این قول را به تمامی شهروندان می دهیم که هر سه پروژه یاد شده سوم خرداد سال 92 به بهره برداری کامل خواهند رسید.
/ 1 نظر / 33 بازدید
حقدوست

[گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] [گل][لبخند] سلام دوست ارجمند [لبخند][گل] [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل] [گل] 1) جای دو انگشت روی ضریح امیرالمؤمنین علی(ع) نشان چیست؟[گل] [گل] 2) اثر سرزنش و شماتت دیگران + نتیجه معصیت خدا، تسلط خدانشناس [گل] [گل] 3) شیعه شدن عالم سنّی با روضه امام حسین(ع) [گل] [گل] 4) احادیثی بسیار زیبا از امام جواد(ع) [گل] [گل] 5) تمثیلی زیبا از مواجهه‌‌ی انسان با مرگ [گل] [گل][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][گل] اینها بخشی از مطالبی است که در صفحه اول وبلاگ «برای همه مفیده» خواهید خواند. از مطالب موجود در صفحه‌‌های دیگر هم دیدن کنید. منتظر حضور گرم و صمیمی شما عزیز هستم. آدرس: http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل][لبخند][لبخند][لبخند][گل]