درآمد میلیاردی وهابیون از بازار روغن ایران!

چند روز پیش وال‌استریت ژورنال گزارش داد که یک شرکت بزرگ سعودی به نام شرکت سعودی هلدینگ غذایی صافولا ۸۰% سهام شرکت صافولا بهشهر را خریداری کرده است دو کارخانه مواد غذایی زیر مجموعه صافولا بهشهر بیش از ۵۰ درصد از بازار روغن خوراکی ایران را در اختیار دارند.   این شرکت در حال حاضر محصولات خود را با نام های تجاری « لادن، لادن طلایی، بهار، آفتاب، نسترن و ... » تولید و عرضه می نماید.  هلدینگ صافولا به ریاست سلیمان بن عبدالقادر المهیدب است با توجه به داده ها در وب سایت بورس عربستان، دولت عربستان با ۱۰ درصد سهام، خود را دومین سهامدار بزرگ صافولا می‌داند.
شرکت صافولا با وجود تنش‌های موجود، به آرامی و بی سر و صدا در ایران رونق گرفت و هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت‌های مواد غذایی جنوب‌غربی آسیا است و حالا در تمام آشپزخانه های ما ایرانی ها روغن های وجود دارد که طعم خون و بوی وهابیت می دهد.

/ 1 نظر / 26 بازدید
اروم بلاگ

بسمه تعالی با سلام و احترام بدینوسیله به استحضار می رساند «اروم بلاگ» مرجع وبلاگ نویسان ارومیه افتتاح شد... «اروم بلاگ» با هدف باز نشر مطالب تولیدی وبلاگ نویسان ارومیه و معرفی وبلاگ نویسان این شهر به یکدیگر برای حضوری فعال در فضای مجازی می باشد. وبلاگ شما با کمال افتخار لینک شد و در بخش پیوندها در کنار سایر وبلاگ نویسان ارومیه ای قرار گرفت. اروم بلاگ مکانی برای نمایش گلچینی از وبلاگ های ارومیه می باشد.این وبلاگ نماینده شهرستانی سایت«حرف رک» است و مطالبی که در این وبلاگ نمایش داده می شود،به زودی در سایت «حرف رک»قرار داده می شود. از این به بعد مطالب تولیدی و زیبای شما با نام خودتان ابتدا در «اروم بلاگ» و سپس در سایت«حرف رک» و «حرف تو» بازنشر خواهد شد... در پایان خواهشمندیم با لینک کردن اروم بلاگ و معرفی آن به دوستان از ما حمایت نموده و اگر از میان وبلاگ های ارومیه،وبلاگی را می شناسید که در بخش پیوند ها لینک نشده،لطفا با درج نام و نشانی وبلاگ در بخش نظرات ما را یاری رسانید. با تشکر از فعالیت و حضورتان در فضای مجازی «اروم بلاگ» urom