سوالهای اساسی از میرحسین موسوی

وحید یامین پور که درباره برنامه های تلویزیونی دیروز امروز فردا به مخاطبان خود پاسخ می داد در پاسخ به یکی از مخاطبان که از وی سوال کرد؛اگر به شما بگویند برو با موسوی مصاحبه کن چه سوالاتی می پرسید؟جواب داد از او می پرسم که:
چه کسی واقعاً توهم بی شمار بودن و اکثریت بودن را انداخت در ذهنتان؟
چرا بعد از اعلام نتایج و اعتراض تان به نتیجه انتخابات، دعوت صدا و سیما را برای انجام مصاحبه یا مناظره قبول نکردید؟
شما حدود ساعت 21 جمعه 22 خرداد، در حضور خبرنگاران گفتید پیروز این انتخابات هستید. در شرایطی که هنوز رأی گیری جریان داشت و صندوقی شمارش نشده بود، چطور از نتیجه انتخابات مطلع و مطمئن بودید؟ آیا از بزرگان سیاسی نظام کسی هم با شما تماس داشت و در توهم شما موثر بود؟
چرا به دعوت شورای نگهبان برای بررسی اعتراض تان جواب رد دادید و برای نظارت بر بازشماری تصادفی صندوقها نماینده ای معرفی نکردید؟
چرا پیش از انتخابات، دائم دم از تبعیت از ولایت می زدید و پس از آن پشت پا زدید به همه چیز؟
رابطه شما با ترور مبهم شهید آیت چیست؟
چرا همسر شما بلافاصله با بی بی سی مصاحبه کرد و چرا تمام برنامه های سیاسی شما با حمایت و مدیریت رسانه های صهیونیستی و آمریکایی جلو رفت؟
چطور شما در سال 78 آقای هاشمی را خائن می نامید و در سال 88 ایشان را به عنوان پدر خوانده خود می پذیرید؟!
چرا پس از آنکه برای اثبات تقلب نتوانستید مدرکی بدهید ابراز پشیمانی نکردید؟
اگر در انتخابات مجدد شما پیروز می شدید و این بار طرفداران رقیب تان می ریختند توی خیابان ها و تقاضای ابطال نتیجه و تکرار رأی گیری را می کردند، آن وقت چه باید می کردیم؟
چند صد میلیارد پول تبلیغات انتخاباتی تان را از کجا آوردید؟
نظرتان راجع به حمایت شدید اوباما، نتانیاهو، مسعود رجوی، ربع پهلوی و دیگر سران کفر و استکبار و نفاق از شما چیست؟ شما چه کرده اید که اینقدر مورد علاقه فراری ها و منافقان داخلی قرار گرفته اید؟
چرا بر خلاف مشی امام پس از 22 سال خود را مرید شیخ ... - منتظری- معرفی کردید؟ این آیا همان التزام تان به راه امام(ره) بود؟
وقتی دروغهای شما درباره سعیده پورآقایی، ترانه موسوی، احمد کارگرنجاتی، علیرضا توسلی و فاطمه براتی و دیگر نمایشهای مضحک تان برای کشته سازی و مظلوم نمایی لو رفت چه حسی داشتید؟
نظرتان راجع به اظهار نظرهای خلاف اسلام همسر مکرمه تان درباره حقوق زنان چیست؟
وقتی همسرتان آن اظهارنظرهای مسخره را در اثبات تقلب در انتخابات در بی بی سی مطرح کرد (لرها... ترک ها ...) چه حسی داشتید؟ هنوز معتقدید او روشنفکرترین زن ایرانی است؟!
شما که از عکس 4*3 سیاه و سفید همسرتان در تلویزیون غیرتی شدید، نظرتان درباره حضور جالب(!) همسرتان در مجامع بزن و بکوب جوانهای بالاشهری چیست؟
وقتی در «9 دی» میلیونها نفر در سراسر کشور با لباس عزاداری برای سیدالشهداء(ع) شما را یزیدی و منافق خواندند چه حسی داشتید؟
نظرتان راجع به هتک حرمت مقدسات توسط طرفداران تان چیست؟
الان پس این همه واقعه ریز و درشت، اگر برگردیم به دو سال پیش آیا مجدداً حاضر هستید به عنوان نماینده تمام اپوزیسیون و ضد انقلاب های داخل خارج، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شوید؟ و...

/ 0 نظر / 12 بازدید