میزبانی مسابقات والیبال مردان قاره کهن در ارومیه

وی در خصوص کیفیت احتمالی مسابقات و نحوه آمادگی تیمهای شرکت کننده نیز گفت: پیش از این برخی کشورها با تیمهای دوم و بازیکنان نه چندان مطرح خود عازم این مسابقات می شدند اما از سال گذشته که مسابقات مردان آسیا بعنوان انتخابی مسابقات جهانی شده تیمها با قدرت هرچه تمامتر حاضر می شوند.

ملااحمدی با اشاره به اینکه در طول تاریخ ورزش آذربایجان غربی این استان و ارومیه میزبان هیچ مسابقه رسمی آسیایی و حتی منطقه ای نبوده خاطرنشان کرد: اگر ارومیه میزبان یک چنین مسابقات مهمی است باید همه ظرفیتهای لازم در استان بسیج و تقویت شوند تا میزبانی شایسته و آبرومندی برای جمهوری اسلامی باشیم.

مدیرکل تربیت بدنی استان همچنین از تلاش این اداره کل برای اخذ میزبانی مسابقات بسکتبال غرب آسیا در ارومیه خبر داد و از بازدیدهای مشابه نمایندگان فدراسیون در این زمینه خبر داد. وی از حضور نماینده والیبال آذربایجان غربی در مسابقات لیگ برتر سال جاری نیز گفت و اظهار داشت: تمام تلاش مدیریت استان، تربیت بدنی و هیات والیبال استان حضور یک نماینده از مهد والیبال در سوپرلیگ کشور است و برای این کار فعلا در حال مذاکره با اسپانسرها هستیم.

وی افزود: در هر صورت یک نماینده در لیگ برتر خواهیم داشت و تربیت بدنی استان این آمادگی را دارد که در صورت حمایت مالی این تیم از سوی بخش خصوصی تا 50درصد هزینه تیم را هم مشارکت نماید.

مدیرکل تربیت بدنی از برنامه های آینده اداره متبوعش برای حضور تیمهایی در لیگ برتر یا یک فوتبال و فوتسال کشور نیز گفت.

/ 0 نظر / 8 بازدید