جعل عنوان نهاد نمایندگی رهبری در حماسه حضور احمدی نژاد و مشایی!

حجت الاسلام کیومرزی  مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی آذربایجان غربی  از جعل و سوء استفاده از عنوان این نهاد توسط یکی از سخنرانان همایش حماسه حضور با حضور احمدی نژاد و مشائی در جریان سفر به ارومیه خبر داد.

حجت الاسلام غلامرضا کیومرزی در گفت و گو با عصرایران اعلام کرد: در مورخ 15.2.92 در همایش حماسه حضور که با حضور رییس جمهور در سالن همایشهای اداره برق استان برگزار گردید ، مجری برنامه , از فردی به نام مصطفی غفارزاده به عنوان مشاور یا مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی آذربایجان غربی , دعوت به سخنرانی نمود.

حجت الاسلام غلامرضا کیومرزی در ادامه گفتگو اظهار داشت فرد موصوف در سخنانش پس از خیر مقدم به رییس جمهور محترم , نسبت به تعریف و تمجید از آقای مشائی نموده و جمع حاضر را برای رای دادن به ایشان ترغیب می نمود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد فارغ از محتوا و موضوع سخنرانی فرد فوق الذکر ، جعل عنوان و استفاده از آن و نسبت دادن آن توسط نامبرده به نهاد مقام معظم رهبری , جرم بوده و این نهاد پیگیری قانونی موضوع از مراجع ذیصلاح را بر خود محفوظ می داند.

/ 0 نظر / 29 بازدید