پاداش ملوکانه

پاداش ملوکانه بریتانیا به فتنه گران
سران مقیم خارج وزیر اطلاعات در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در خصوص اظهارات اخیر رئیس دستگاه جاسوسی انگلیس ام آی6 گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی استکبار به دلیل ضعف های شان در صدد جذب جاسوس بوده اند.
مصلحی با بیان اینکه تمام گروه هایی که اقدامات تروریستی و به اصطلاح جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می دهند، یا شعبه اصلی شان در انگلیس است یا یکی از شعبه های اصلی خود را در این کشور دارند، اظهار داشت: در حال حاضر مجموعه ای از افراد مرتبط با فتنه 88 امروز در لندن به سر می برند و از طریق ارتباط با برخی مجامع علمی این کشور، درصدد دریافت مدرک دکترا می باشند که در واقع این امتیازات، پاداشی به اقدامات فتنه گرانه آنها است که توسط سیستم حکومتی انگلیس به آنها اعطا شده است. وی با اشاره به به تهدیدات آمریکا علیه ایران اذعان داشت: در مقابل این تهدیدات می بایست مجامع بین المللی اولین واکنش ها را نشان داده. ولی از آنجا که مجامع بین المللی خود دست نشانده کشورهای استکباری هستند به دنبال ایفای حقوق کشورهای مختلف نبوده و در مقابل تهدیداتی مانند آنچه آمریکا در قبال ایران انجام می دهد سکوت اختیار می کنند. مصلحی با اشاره به تهدیدات آمریکا علیه ایران گفت: در طول سی و دو سالی که از انقلاب گذشته آمریکا و متحدانش با شکست در استفاده از حربه هایی که علیه کشورمان به کار برده اند، متوجه شده اند که در مقابل این انقلاب راه به جایی نبرده و نخواهند برد. وی با بیان اینکه، این انقلاب راه خود را پیدا کرده و مسیر خود را با قدرت و سرعت می پیماید اذعان داشت: عصبانیت آمریکا و متحدانش از این سرعت است و جنگ نرمی که علیه ایران آغاز کرده اند نیز در واقع تدافعی بوده و جنبه دفاعی دارد.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه، گروه های تروریستی به دلیل نداشتن اصالت و جایگاه مردمی و وصل نبودن به منبع پویا و جاری دست به سوی استکبار دراز کرده، لذا محکوم به شکست می باشند، گفت: زمانی که جریانی به منبع پویا و جاری وصل نباشد و جایگاه مردمی نداشته باشد به شکست خواهد انجامید. وی افزود: دستگاه اطلاعاتی برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی حد و مرزی را قائل نیست و معتقد است که هرجا که استکبار با نظام اسلامی ما درگیر شود باید در مقابلش ایستادگی کرد.

/ 0 نظر / 31 بازدید