حمایت اکثر اعضای جامعه مدرسین از ولایتی

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم: حمایت اکثر اعضای جامعه مدرسین از ولایتی

انتخابات ریاست جمهوریعضو شورای مرکزی جامعه مدرسین گفت: اکثریت اعضای نهاد متبوعش از کاندیداتوری علی اکبر ولایتی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری حمایت می‌کنند.

حجت‌‌الاسلام‌ و المسلمین‌ محمود رضا جمشیدی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس گفت: باتوجه به آرایش جدید انتخابات آتی در جلسه عصر روز جمعه جامعه مدرسین قرار شد برخلاف تصمیم قبلی به طور مصداقی به انتخابات ورود داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در این راستا قرار شد روز شنبه جلسه‌ای برگزار شود که در نهایت در جلسه فوق‌العاده‌ای که برگزار شد اکثر اعضای جامعه مدرسین تصمیم گرفتند به طور مصداقی از آقای ولایتی حمایت داشته باشند.

وی همچنین تصریح کرد: البته طبق قانون داخلی نهاد برای اعلام رسمی نظر جامعه مدرسین باید 2.3 اعضا در جلسه حاضر و نظر رسمی خود را اعلام کنند که به دلیل برخی مسائل از جمله کهولت سن، بیماری و البته عضویت چندتن از مراجع در این نهاد عدد 2.3 در جلسات احراز نمی‌شود بنابراین باید گفت حمایت مصداقی از آقای ولایتی نظر اکثر اعضای جامعه مدرسین است نه نهاد.

این عضو جامعه مدرسین در پایان تاکید کرد: این شیوه اعلام نظر درباره ورود مصداقی به انتخابات در سال 88 نیز اجرا شد که در جلسه فوق‌العاده اخیر نیز همان رویه قبلی در نظر گرفته شد.
/ 0 نظر / 27 بازدید