موبایل هوشمند با چاشنی تولید محدود

اچ‌تی‌سی وان M8 فانک ادیشن

 

استودیو فانک در سنگاپور 64 دستگاه موبایل هوشمند اچ‌تی‌سی وان M8 را با طراحی ویژه که 32 دستگاه از آنها طلایی و 32 دستگاه نقره ای هستند، تولید کرده است. این مدل های تولید محدود در نمایشگاه استودیو فانک به نام "واندرمنت" عرضه شدند.

موتورولا دروید الترا اِمپلویی ادیشن

 

این موبایل هوشمند تولید محدود در فروشگاه های ورایزون یافت نمی شود و تنها در اختیار کارمندان وفادار این اپراتور قرار گرفته است. البته برخی از آنها در سایت eBay به فروش گذاشته شده که دارای قیمت پایینی نیز نیستند.

ورتو تی فراری ادیشن

 

ورتو تی فراری ادیشن با الهام از مدل 12 سیلندر فراری برلینتا تولید شده است. این موبایل هوشمند شیک  همانند دیگر محصولات ورتو گزینه ای منحصر به فرد محسوب شده که بهترین مواد از جمله آلوتکس - در طراحی داخلی خودروهای فراری مورد استفاده قرار می گیرد - و چرم مرغوب قرمز و سیاه در ساخت آن استفاده شده است.

سونی اکسپریا A هاتسونه میکو ادیشن

 

قاب پشتی موبایل هوشمند اکسپریا A با الهام از "هاتسونه میکو"، یکی از ستارگان پاپ مجازی ژاپن، طراحی شده است. این مدل به صورت انحصاری توسط اپراتور دوکومو در ژاپن و با محتوای مرتبط با این خواننده مو آبی مانند تم ها و موسیقی های مختلف عرضه می شود. به همراه این موبایل هوشمند تولید محدود یک هدفون بی سیم نیز عرضه می شود.

بلک بری Z10 دولوپرز ادیشن

 

به منظور جلب توجه توسعه دهندگانی که برای تولید اپلیکیشن های بلک بری 10 انتخاب شده اند، این شرکت مدل تولید محدود بلک بری Z10 دولوپرز ادیشن را عرضه کرد. به جای قاب پشتی سفید و یا مشکی، این مدل دارای قاب قرمز شفاف است که آن را به طور کامل متمایز می کند.

اچ‌تی‌سی باترفلای S هِلو کیتی ادیشن

 

هِلو کیتی به یک برند شناخته شده ژاپنی مبدل شده و اچ‌تی‌سی برای بخش هایی از آسیا مدل تولید محدود باترفلای S هِلو کیتی ادیشن را عرضه کرد. چه از نظر طراحی ظاهری و چه محتوای داخلی مانند تم های انحصاری، باترفلای S هِلو کیتی ادیشن به طور کامل از مدل معمولی این موبایل هوشمند متمایز شده است.

آی‌فون5s نسخه ویژه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس

 

این آی‌فون 5S توسط طراحان و صنعتگران شرکت گلدجنی عرضه شده است. تنها 99 دستگاه از این مدل در سه گونه سفارشی از جنس طلا، پلاتین و یا طلای قرمز با برچسب قیمت 3,650 دلار ساخته می شوند.

 منبع : عصرایران

/ 0 نظر / 120 بازدید