مجمع روحانیون مامور تنفس مصنوعی جریان فتنه

در بخش رهبری جریان فتنه تمام تلاش در جهت حل مشکلات رأس این جریان  و نیز نحوه ارتباط با بدنه صورت می گیرد. مرد خاکستری، ارتباط مستقیم با بدنه را به جهت ایجاد توقع در آنها از اشتباهات این جریان دانسته و گفته است: باید آنان را به میدان   می آوردیم و خودمان فاصله می گرفتیم. وی که در جمعی با حضور خاتمی و برخی دیگر از عوامل جریان موسوم به اصلاحات سخن می گفته بار دیگر خواستار تقسیم کار بین سران فتنه شده و از جمله تأکید کرده است: خاتمی باید راهکارهای اعتمادسازی در نظام را دنبال کند. مرد خاکستری هم چنین خواستار به میدان آمدن احزاب، اصناف، جنبش ها و کانون های وابسته به جریان فتنه به عنوان رهبران میانی این جریان و واسطه بین سران فتنه و مردم شده است. در همین حال به دنبال انتشار دعواهای درونی سران فتنه، مجمع روحانیون در بیانیه ای از موسوی و کروبی به عنوان "دو برادر عزیز و رشید و خدمتگزار انقلاب" یاد کرده و با محکومیت اهانت به این دو مسئول فتنه سال قبل از اهانت کنندگان به آنها  اعلام انزجار کرده است!

گفتنی است مجمع روحانیون همراه با افرادی که از آنها حمایت کرده است، به عنوان مسئولان آشوب پس از انتخابات سال گذشته که به کشته شدن تعدادی از مردم و وارد آمدن خسارات مادی و معنوی به مردم، نظام و مقدسات دینی شد شناخته می شوند.

از سوی دیگر انتشار فیلم اذعان تاج زاده به عدم وقوع تقلب در انتخابات آن  هم در جمع دوستانش، هم چنان ذهن فتنه گران را درگیر خود ساخته است. در یکی از آخرین واکنش ها سعید رضوی فقیه از عاملان اغتشاش های دهه هفتاد در محیط های دانشجویی انتشار این فیلم راکاری ضد اخلاقی و ضد انسانی خوانده است. واقعیت این است که همه طیف های ضد انقلاب به رغم رقابتی که با عناصر نفاق جدید در داخل کشور ممکن است داشته باشند تنها امید شان به همین عناصر است. گروهک جمهوری خواهان که بر خلاف نام خود توسط برخی ازعوامل وابسته به رژیم سرنگون شده ستمشاهی تأسیس شده از تعطیل شدن فعالیت دو گروه مشارکت و مجاهدین ابراز نگرانی کرده است.

تبلیغ شرکت هرمی توقیف شده در مراکز تجاری!

با وجود تعطیلی فعالیت شرکت آرایشی ـ بهداشتی اوریف لیم، بازاریاب های این شرکت همچنان در پاساژهای مختلف تهران مشغول معرفی محصولات این شرکت به مراجعه کنندگان هستند.علی رغم اخبار منتشر شده در سایت ها و خبرگزاری ها مبنی بر قطع فعالیت شرکت آرایشی ـ بهداشتی "اوریف لیم" و تعطیلی شعب آن، همچنان شاهد فعالیت شعبه های مختلف این شرکت هستیم.ویزیتورهای این شرکت آرایشی ـ که اغلب آنها را دخترانی با پوشش نامناسب تشکیل می دهند ـ در مراکز تجاری تهران حضور فعال داشته و همچون گذشته بسته سبز محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

علاوه بر این ویزیتورها از طریق تلفن نیز سفارش محصولات مورد نیاز مشتریانشان را می گیرند و بدون هیچ مشکلی به دست مصرف کنندگان می رسانند.

گفتنی است، تازه‌ترین اطلاعات دریافتی از پژوهش‌های میدانی نشان می‌دهد که شرکت اوریف لیم با توجه به نوع عضوگیری و رشد شرکت در حال شکل‌گیری جریانی است که اساساً نمادهای ارزشی حاکمیت اسلامی ما در آن کم رنگ شده است و موجب استحاله فرهنگی می‌شود.

/ 0 نظر / 10 بازدید