آیت الله نوری همدانی هفته آینده میهمان ارومیه

اولین حضور یک مرجع عالی رتبه شیعه در استان آذربایجان غربی

آیت الله نوری همدانی هفته آینده میهمان ارومیه برای اولین بار در تاریخ آذربایجان غربی یک مرجع تقلید از این استان دیدار می کنداستاندار آذربایجان غربی از سفر یکی از مراجع عظام تقلید در هفته آینده به ارومیه خبر داد.
به گزارش آینانیوز، جلال زاده در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران رسانه های استان با اعلام این خبر، حضور آیت الله نوری همدانی را بعنوان اولین حضور یک مرجع عالیرتبه شیعه در استان دانست و گفت که تلاش شده بود تا ایشان همزمان با هفته ولایت در استان حضور به هم برسانند که به دلیل فشردگی برنامه ها این سفر به بعد از عید غدیر موکول شده است.
دیدار عمومی با مردم، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، دیدار با علما و روحانیون و احتمالا سفر به یکی دو شهرستان استان از برنامه های احتمالی آیت الله نوری همدانی در آذربایجان غربی خواهد بود.

/ 2 نظر / 27 بازدید
ایمان

سلام مهدی وبلاگتو کمابیش دیدم ، جالب بود ، امیدوارم همیشه موفق باشی . یه سر به منم بزن ، یه دیکشنری آنلاین ساختم که میتونه متن هم ترجمه کنه ، سعی کردم خیلی روش کار کنم ، فکر کنم به درد بخوره... اگه دیدی واست مفیده ، لطف کن تو وبلاگت معرفیش کن یا بهش لینک بده ، تا خودت و دوستات بتونین ازش استفاده کنین . فعلا

iman

سلام مهدی خوبی ، اگه یادت باشه یه بار دیگه هم در وبلاگت نظر گذاشته بودم و در مورد دیکشنری گفتم . امروزم واست یه چیز غافل گیر کننده تو بلاگم دارم . بیا ببین ، خیلی باحاله . شاد باشی راستی بهار داره نزدیک میشه...