آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان 92

برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در 19 و 20 اردیبهشت ماه

مهری سویزی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان گفت:  توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از 14/2/92 آغاز شده است و دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون ها می توانند با مراجعه به سایت ادارات کل آموزش و پرورش استانها نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

وی ادامه داد: دانش آموزان تا یک روز قبل از برگزاری آزمون یعنی تا فردا  چهارشنبه 18/2/1392 ، فرصت دارند که کارت خود را دریافت کنند. و جهت کسب اطلاع بیشتر درخصوص تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند به ادارات کل استان ها مراجعه نمایند.

خانم سویزی اضافه کرد: اگر احیاناً در کارتی، اشتباهی رخ داده بود، دانش آموز می تواند به اداره سنجش آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کرده و رفع نقص کند.

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) و نمونه دولتی اول راهنمایی، اول دبیرستان و هنرستانی‌ها به صورت یکپارچه در روزهای پنجشنبه 19 اردیبهشت(آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان ها)و جمعه 20 اردیبهشت (آزمون ورودی دوره راهنمایی تحصیلی) به طور همزمان و رأس ساعت 9 صبح در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار خواهد شد

مرکز ملی پخش استعدادهای درخشان

/ 0 نظر / 29 بازدید