دستگیری یک تروریست و رسوایی فتنه گران

دستگیری یک تروریست و رسوایی فتنه گران در اواخر دی ماه سال گذشته درست بعد از حماسه بزرگ نهم دی ماه و راه پیمایی تاریخی «برائت از منافقین» بود که خبر «ترور استاد فیزیک دانشگاه تهران» دکتر مسعود علیمحمدی همه توجهات را به خود جلب نمود. در حالی که برای افکار عمومی مسلم بود که این اقدام غیرانسانی و خائنانه تنها از عهده سازمان های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی و گروهک های تروریستی وابسته به آنها بر می آید، تحلیلگران وابسته به جریان فتنه، مسیر دیگری را برای ارزیابی این حادثه برگزیدند.
فتنه گران که تلاش می کردند تا بعد از خروش تاریخی ملت در 9 دی، از محاق در آمده و بار دیگر خودی نشان دهند، این بار ترور این شهید بزرگوار را بهانه ساخته و با یک ترفند تبلیغاتی خائنانه، با سبز خواندن دکتر علیمحمدی، نظام اسلامی را متهم اصلی ترور وی معرفی کردند!
آنها تلاش کردند تا با اعلام اینکه دکتر علیمحمدی از حامیان انتخاباتی موسوی بوده و احیاناً در تجمع غیرقانونی 25 خرداد شرکت داشته، این گونه القا نمایند که وی به خاطر گرایش سیاسی اش ترور شده است! برای نمونه «احمد شیرزاد»، نماینده رد صلاحیت شده مجلس ششم - که نطق خائنانه اش در پشت تریبون مجلس درباره مسائل هسته ای هنوز از اذهان ملت پاک نشده است - با انتشار یادداشتی درصدد القای تحلیل فوق برآمد. وی با معرفی خود به عنوان هم درس و رفیق شهید علیمحمدی، مدعی شد: «وی در این یکی دو ساله اخیر افکار و نظراتش بسیار به جنبش اصلاحی نزدیک شده بود! و در یکی دو انتخابات آخر قبل از انتخابات ریاست جمهوری به لیست اصلاح طلبان رأی داده بود و برای آن هم تبلیغ می کرد.»(22/10/88)
همچنین مدعی شدند، دکتر علیمحمدی، دانشمند هسته ای نبوده و لذا طرح این مسئله که دستگاه های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی در ترور وی نقش داشته اند، باطل بوده و سرنخ نقشه این اقدام را باید در داخل کشور دنبال نمود! به عنوان نمونه «محسن سازگارا» عنصر فراری آمریکانشین در برنامه روزانه خود اعلام کرد که این ترور، توسط نظام و با هدف ترساندن اساتید دانشگاه از همراهی با جنبش سبز صورت گرفته است!(23/10/88)
فتنه گران از سوءاستفاده از مراسم تشییع این شهید بزرگوار نیز دریغ نکردند و با جوسازی تلاش کردند تا از آن بهره برداری تبلیغاتی کنند. سایت ضدانقلابی «جرس» به نقل از یکی از همکارانش در این مراسم اظهار می دارد: «اگر ذره ای شک در سبز بودن استاد و شهادت ایشان توسط عوامل رژیم داشتم، از برخورد نیروهای امنیتی و نگاه های معنی دار و ناله های سوزناک خانواده اش و پچ پچ همسایه ها که به ما می گفتند: «به قول امام ما را بکشید، ما بیدارتر می شویم! تردیدم برطرف شد که کار کار خود آقایان است.»(24/10/88)
دروغ پردازی های اصحاب فتنه تا ماه ها ادامه یافت و برای نمونه، سایت کلمه که توسط تیم رسانه ای موسوی اداره می شود، ادعا کرد: «درباره ترور این استاد دانشگاه حرف و حدیث های زیادی عنوان شده است، رسانه های حامی دولت در همان روزها این اقدام را ترور سیاسی علیه یک «دانشمند هسته ای» حامی دولت جلوه دادند. اما از سوی دیگر، دانشجویان آقای علیمحمدی به دلیل سخنرانی های انتقادی اش نسبت به دولت و حضور در راه پیمایی ?? خرداد او را یک استاد سبز دانستند که به دلیل انتقادهایش کشته شده است.» (25/6/89)
این شبهه افکنی ها تا بدانجا گسترش یافت که حتی خانواده شهید را نیز دچار سردرگمی و نگرانی کرد، به نحوی که همسر شهید - که پیش از این اعلام کرده بود اصحاب فتنه بارها به دیدار خانواده ما آمده اند - اظهار می دارد: «برخی ها!؟ وقتی ما را می بینند می گویند کار خودی ها بود، برای ما هنوز مبهم است که واقعاً چه کسی دلش رضا داد که همسرم را با آن شیوه فاجعه آمیز بکشد. وقتی به حرف ها و شبهه های ایجاد شده فکر می کنم، عذاب می کشم. همین ابهام رنج آور است. نمی توانم باور کنم حاصل یک عمر زحمت او را، خودی ها این گونه داده باشند و برای همین با خودم می گویم ای کاش واقعاً همان طور که مسئولان می گویند، موساد باشد...»
اما وضعیت به نفع فتنه گران باقی نماند و خبر دستگیری عامل ترور شهید محمدی و آشکار شدن ماهیت صهیونیستی این اقدام تروریستی و رسواکننده فریب تبلیغاتی فتنه گران و اثبات مظلومیت نظام اسلامی بود و برای ملت آشکار ساخت که ادعاها و تبلیغات جریان فتنه تا چه اندازه مبتنی بر دروغ و فریب افکار عمومی شکل گرفته است. این اقدامات تنها بخشی از رفتارهای خیانت آمیزی است که در پرونده دو ساله اصحاب فتنه ثبت شده و هر روز که می گذرد، زنگ رسوایی یک به یک ادعاهای دروغین آنها به صدا در می آید.
وقتی همسر شهید مسعود علیمحمدی در اولین اظهاراتش با خوشحالی تمام دستگیری عامل اصلی ترور همسرش را هدیه بزرگی برای خود دانست، نشان داد که پروژه فتنه گران برای بی اعتمادسازی ملت نسبت به نظام اسلامی با شکست مواجه شده و نظام اسلامی همچون گذشته به پشتوانه مردمی و اعتماد عمومی ملت به عنوان بزرگ ترین نظام مردم سالار عالم مباهات می کند.

/ 0 نظر / 26 بازدید